target1.pl
polish version english version german version russian version
Target1 - olej do czyszczenia i konserwacji broni

TARGET 1

target1 - olej do czyszczenia i konserwacji broni TARGET 1 nie szkodzi i nie rysuje metalowych powierzchni. Jest również niegroźny dla polimerów znajdujących się w obudowach broni krótkiej. TARGET1 może być użyty do czyszczenia drewnianych i plastikowych części broni (łoże); wystarczy je dokładnie wytrzeć po czyszczeniu.

TARGET 1 Najlepsza ochrona przed korozją

TARGET 1 automatycznie usuwa rdzę podczas nakładania. Po pierwszym użyciu środka, TARGET 1 zostawia nielepką warstwę ochronną i smarującą. TARGET 1 zapewnia najlepszą ochronę przed rdzą, gdyż wszystkie ogniska rdzy są usuwane podczas pierwszego kontaktu z preparatem.

TARGET 1 jest bezpieczny dla zdrowia

Poprzez usunięcie niebezpiecznych chemikaliów zagrażających człowiekowi, TARGET 1 wyklucza potencjalne uszkodzenie organizmu i łączy wiele środków czyszczących. Większość użytkowników nie zdaje sobie sprawy, że niebezpieczne chemikalia w niektórych środkach czyszczących wnikają do krwi poprzez wdychanie oparów lub kontakt ze skórą. Poprzez to, chemikalia mogą dostać się do wątroby, nerek czy szpiku kostnego i pozostać tam do końca życia. Wiele z nich niekorzystnie działa na organy wewnętrzne.

1 2