target1.pl
polish version english version german version russian version
Target1 - olej do czyszczenia i konserwacji broni

Sposób użycia oleju do broni Target1

Olej Target1 Aby uzyskać najlepsze rezultaty, polecamy używanie tylko oleju TARGET 1 do czyszczenia, konserwacji i ochrony broni. TARGET 1 usunie oleje, smary i produkty czyszczące użyte wcześniej do czyszczenia broni. Środek działa w każdej temperaturze, ale najlepiej używać go w temperaturze pokojowej.

Jak stosować olej do broni TARGET 1

TARGET 1 może być aplikowany za pomocą szczotek, czyściwa lub sprayu. W mocno zanieczyszczonych miejscach zaleca się użycie szczotek lub/i czyszczącej chusteczki. Po aplikacji TARGET 1 użyj chusteczki aby usunąć zanieczyszczenia. Powtarzaj czynność aż chusteczki będą czyste.

W suchym środowisku polecamy używanie kilku dodatkowych chustek aby upewnić się, że broń jest wytarta do sucha. Cienka warstwa która pozostała zapewni ochronę.

Pozostałości węgla i plastiku

Dla trudno usuwalnej sadzy i pozostałości plastiku w lufie czy usuwanie korozji z amunicji, polecamy używanie obfitej warstwy oleju TARGET 1, następnie pozostawienie jej na 20 minut i usunięcie. Jeśli pozostałości węgla czy plastiku są nadal widoczne, powtórz cały proces. Pierwsze czyszczenie z użyciem TARGET 1 będzie zawsze trwało najdłużej. Ale przy kolejnych użyciach zanieczyszczenie broni będzie zredukowane, a środek łatwiej przebije się przez nagar oraz skutecznie oddzieli sadzę i inne zanieczyszczenia od metalu.

1 2 3 4