target1.pl
polish version english version german version russian version
Target1 - olej do czyszczenia i konserwacji broni

Sposób użycia oleju do broni Target1

Czyszczenie drewna, plastikowych części oraz specjalnych wykończeń

Olej TARGET 1 jest środkiem, którego można użyć przy polimerowych RĘKOJEŚCIACH pistoletów. Przed użyciem na specjalnie wykończonych częściach broni, przetestuj go na małym obszarze aby upewnić się czy środek działa.

TARGET 1 jest bezpieczny dla parkeryzowanych i oksydowanych powierzchni i dla większości drewnianych wykończeń, ale usunie naturalne rdzawe wykończenia na starszego rodzaju broni czarnoprochowej.

Po wyczyszczeniu broni należy pamiętać o dokładnym wytarciu drewnianych i plastikowych części!!

Jednakże nie trzeba wycierać oleju TARGET 1 z polimerowych części broni.

Usuwanie rdzy

Jeśli rdza znajduje się na broni krócej niż miesiąc, TARGET 1 usunie ją bez problemu. W innym wypadku niezbędne będzie użycie kilku warstw preparatu oraz wyczyszczenie danego obszaru pędzelkiem lub szmatką (aby nie porysować wykończenia broni). Pozostawienie TARGET 1 na kilka dni pomiędzy cyklami czyszczenia pomoże pozbyć się ciężkiej do usunięcia rdzy. Im dłużej rdza znajduje się na broni, tym trudniej będzie ją usunąć.

Wilgotne otoczenie, słona woda i długoterminowe magazynowanie

W mokrym lub wilgotnym środowisku zalecamy stosowanie lekkiej, wilgotnej warstwy na wszystkie metalowe części broni i grubą warstwę na mechaniczne części. Lekka warstwa jest również rekomendowana dla broni, które są magazynowane długoterminowo.

1 2 3 4